کارت ضدعفونی کننده یا Disinfection card که با نام‌های Virus Blocker و Air Doctor و … در فروشگاه‌های اینترنتی معتبر جهانی نظیر Amazon , Ebay به فروش میرسد،به صورت 360 درجه هوای اطراف شما را به اندازه یک متر مکعب ضدعفونی میکند.این کارت به مدت سی روز میتواند شما را در برابر 99.9% عوامل عفونی نظیر ویروس ، باکتری و قارچ محافظت نماید.حمل آن بسیار آسان بوده و شما میتوانید در اتومبیل و تمامی فضاها و اماکن محصور از آن استفاده نمایید.

مدارک و آزمایشات انجام شده بر روی محصول:

 سوالات متداول:

  • چگونه به عملکرد این کارت اطمینان حاصل کنیم؟

این کارت به صورت یک محافظت کننده تکمیلی عمل میکند. به طور مثال اگر در کنار شخص یا محیطی باشیم که آلوده به ویروس باشد و به صورت اتفاقی فاصله اجتماعی ما رعایت نشود ، این کارت در مرحله اول میتواند یک گارد حفاظتی با متصاعد کردن گاز برای ما ایجاد نماید. که لزوما باعث میشود حفاظت ما در مقابل حمله ویروس با محافظت بیشتری باشد.

  • آیا کارت ضدعفونی‌‍ کننده میتواند جایگزین ماسک‌های تنفسی باشد؟

خیر ، کارت ضدعفونی کننده نمی‌تواند جایگزین درمان ، واکسن ، رعایت فاصله اجتماعی ، بهداشت شخصی(شست و شوی دست‌ها) و استفاده از ماسک باشد.بلکه همراه موارد مذکور ضریب اطمینان را افزایش می‌دهد.

  • چرا قیمت کارت‌های ضدعفونی کننده بالا است؟

قیمت کارت‌های ضدعفونی کننده با توجه به قیمت آن‌ها در سایت‌های معتبر جهانی از جمله Ebay Amazon، مناسب است.

  • مواد تشکیل دهنده کارت‌های ضدعفونی کننده چیست؟

این محصول از دی اکسید کلر ، ماده آزاد کننده گاز به طور مداوم ،زئولیت و ذغال چوب بامبو تشکیل شده است.

  • نحوه سفارش و ارسال محصول به چه صورت است؟

شما به آسانی میتوانید با مراجعه به وب‌سایت ایران زوم و بخش کرونا مارکت ، این محصول را در هر مکانی از ایران که هستید سفارش داده و آن را درب منزل تحویل بگیرید.همچنین میتوانید از طریق با کلیک کردن دکمه زیر به طور مستقیم کارت ضدعفونی کننده 30 روزه را خریداری نمایید.

جهت خرید و مشاوره تکمیلی شماره خود را وارد نمایید:

این فیلد را پر کنید